BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

Koreli giyim markası MUSINSA Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere 13.000 kışlık giysi bağışında bulundu

1 dakika okuma süresi

Koreli giyim markası Musinsa, 10 Şubat’ta Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere destek için 380 milyon won (5.641.455,22 Türk Lirası) değerinde kışlık giysi bağışladığını duyurdu.

Marka, depremzedelerin soğuk hava nedeniyle zorlaşan sürecini göz önünde bulundurarak dış giyim, şişme mont ve kapüşonlu üstler dahil olmak üzere yaklaşık 13.000 kışlık giyim ürünü hazırladı.

Good Neighbors Yardım Kuruluşu

Giysiler Good Neighbors yardım kuruluşu aracılığıyla Türkiye ve Suriye’de geçici olarak çadırlarda yaşayan depremzedelere ulaştırılacak.

Musinsa yetkilisi yaptıkları bağışla ilgili şunları söyledi: “Türkiye ve Suriye’de havalar sıfırın altında devam ederken deprem sonrası bu süreçte yaşadıkları zorluklarda yanlarında olmak için kışlık giysiler hazırladık.”

kaynak: yonhap news


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.