BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Koreli aktris Jung Ryeo Won, Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere yardım için 50 milyon won bağışladı

1 dakika okuma süresi

Ünlü Koreli aktris Jung Ryeo Won Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için 50 milyon won bağışta yaptı ve destek olmak isteyenler için bilgiler paylaştı.

10 Şubat’ta Türkiye ve Suriye’de depremden etkilenen bölge sakinleri için 50 milyon bağışta bulunduğunu açıklayan Jung Ryeo Won, bölgede duyulan ihtiyaçların bir listesini paylaştı.

Destek olmak isteyenler için ihtiyaç listesini paylaşıyorum.” mesajıyla sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu yapılacak yardımların Türk Hava Yolları ile gönderileceğini bildirdi.

Jung Ryeo Won tarafından yapılan bağışlar World Vision aracılığıyla Türkiye ve Suriye’de depremden etkilenen çocuklar ve aileler için temel içme suyu ve sağlık, gıda ve günlük ihtiyaç desteği, geçici barınma desteği ve çocuk koruma projeleri için kullanılacak.

Aktris yalnızca bağış yapmakla kalmayıp, şahsi sosyal medya hesabı üzerinden Kore’deki Türkiye Büyükelçiliği ve Türk Hava Yolları‘nın duyurduğu acil ihtiyaçları paylaşarak takipçilerini de bağış yapmaya teşvik etti.

kaynak: tenasia


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.