BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SEVENTEEN’den S.Coups Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için bağış yaptı

1 dakika okuma süresi

SEVENTEEN grubunun lideri S.Coups, Türkiye ve Suriye’de deprem mağdurlarının ihtiyaçlarının giderilmesi için bağış yaptı.

Hope Bridge Ulusal Afet Yardım Derneği ayın 10’unda yaptığı açıklamada S.Coups’un 20 milyon won (296.781,47 Türk Lirası) bağışta bulunduğunu duyurdu.

Genel Sekreter Kim Jung-hee, “S.Coups’a tüm kalbiyle yaptığı bu bağış için minnettarım” dedi ve ekledi: “Hope Bridge gıda, ilaç ve kışlık giysi gibi temel malzemelerin temin edilmesi konusundaki çalışmalarını en hızlı şekilde sürdürecek.”

Ayın 6’sında Türkiye’nin güneydoğusunda ve Suriye’de 7.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Shin Min Ah, Han Ji Min ve Jang Geun Suk gibi ünlü isimler depremzedeler için bağış yapmaya devam ediyor.

kaynak: Star Today


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.