BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
FotoğrafHaberK-PopRöportaj

BLACKPINK Jennie, seyahat alışkanlıkları, yeni yıl dilekleri ve daha fazlasıyla ilgili açıklamalarda bulundu

2 dakika okuma süresi
blackpink jennie vogue röportaj

BLACKPINK Jennie, Vogue Kore’ye röportaj verdi!

Vogue Kore, 17 Ocak’ta Jennie’yle çektikleri muhteşem fotoğrafları yayınladı. Jennie fotoğraf çekimine BLACKPINK’in Avrupa turnesi sırasında Berlin’de katıldı. İşi nedeniyle sürekli oradan oraya taşınırken hayatını nasıl dengede tuttuğu sorulduğunda Jennie şu yanıtı verdi: “Kendimi olabildiğince rahat ve ait hissedebileceğim bir ortam yaratmanın önemli olduğunu fark ettim. Bu yüzden ne zaman turneye çıksam, sanki odamı olduğu gibi taşıyormuşum gibi çok fazla valiz taşıma eğiliminde oluyorum, ama her şeyin arasında yastığım en önemlisi. Yurt dışına çıkarken bile evde her zaman kullandığım yastığımı yanıma aldığımdan emin oluyorum.”

Belirli şehirleri ziyaret ettiğinde yaptığı rutin bir şey olup olmadığı sorulduğunda Jennie şunları söyledi: “O şehrin kendine özgü atmosferini hissedebileceğim yerlere gitmeyi seviyorum. Bazen ikonik yapıları gezerim ya da pazarları ziyaret ederim. Avrupa turu sırasında her şehirdeki Noel pazarlarını gezdim.”

Rol model olmanın nasıl bir duygu olduğu sorulduğunda Jennie şunları söyledi: “Birinin rol modeli olmak büyük bir onur ve bunun için minnettarım. Umarım bu yıl da beni destekleyenlere daha iyi örnek olabileceğim bir yıl olur.”

Jennie ayrıca en son ilham perilerinin neler olduğunu ve bu ilhama dayanarak ne tür bir proje başlatmak isteyebileceğini de paylaştı. “Küçük şeylerden çok fazla ilham alma eğilimindeyim. O gün karşılaştığım bulutların şeklinden, dergilerden ve yolda gördüğüm insanlardan ilham alıyorum. Son zamanlarda, Avrupa’da birçok şehri gezerken çeşitli insanları ve binaları görmekten büyük ilham aldım.” “Yeniden denemek istediğim bir proje değil ama bir süredir ihmal ettiğim film kamerasıyla çekim yapmayı denemek istiyorum.”

Jennie’nin 2023 yılı BLACKPINK’in dünya turuyla yoğun bir şekilde başladı. Kendisini daha önce de tanımladığı gibi “sıradan bir insan” olarak bu yıl ne yapmak istediği sorulduğunda Jennie şu yanıtı verdi: “Geçen yıl gerçekten çok yoğundu ve telaşlıydı. Bu yıl için, işimin yanı sıra, kendime ve değer verdiğim insanlara daha iyi baktığım bir yıl olmasını diliyorum. Umarım sevdiğim insanlarla daha mutlu ve keyifli zaman geçirebilirim.”

Vogue Kore’nin Jennie ile yaptığı fotoğraf çekiminden daha fazla fotoğrafı aşağıda bulabilirsiniz!

Jennie’nin fotoğraflı röportajının tamamı Vogue Kore’nin Şubat sayısında yer alacak.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.