BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ATEEZ’in Jongho’su Ameliyat Olacak ve Grup Yedi Üye ile Devam Edecek

1 dakika okuma süresi

ATEEZ‘den Jongho ameliyat olmak için geçici bir ara verecek.

Geçtiğimiz hafta Jongho, KCON LA 2023 için Los Angeles’ta bulunduğu sırada bacağında “aşırı ağrı” hissettiğinden ivedilikle Kore’ye geri döndü. Daha önce hem ayak bileğinden hem de menisküsten yaralanmış olan Jongho, tedavi ve iyileşme için ülkesine dönerken, grubun geri kalanı devam eden “THE FELLOWSHIP : BREAK THE WALL” dünya turnesinin Latin Amerika bölümü için Meksika’ya gitti.

26 Ağustos’ta KQ Entertainment, bir doktor tarafından muayene edildikten sonra Jongho‘nun yaralanması konusunda “ameliyat olması ve özel bakım alması gerektiğini” açıkladı. Ajans ayrıca Jongho‘nun ameliyat sonrası iyileşmeye odaklanmak için ATEEZ‘in tüm etkinliklerine geçici olarak ara verdiğini belirtti.

KQ Entertainment durum hakkında bir açıklama yayınladı:

Merhaba,
Biz KQ Entertainment.

Lütfen ATEEZ üyesi Jongho‘nun sağlık durumu ve gelecek planlarıyla ilgili bildirimi okuyun.

Jongho menisküs yırtılması nedeniyle tedavi ve toparlanma sürecindeyken, daha detaylı bir inceleme ve ek tedbirlerin alınması gerektiği anlaşıldı. Bu nedenle, Jongho yurtdışındaki programlarını hemen iptal etti ve uzman bir sağlık kuruluşunda tedavi olmak üzere Kore’ye döndü. Yapılan kapsamlı bir incelemenin ardından Jongho‘ya ameliyat olması ve yaralanan bölge için yoğun bir tedavi uygulanması önerildi. Bu nedenle, Jongho ameliyat sonrası toparlanmaya devam ederken ATEEZ gelecek programlarına yedi üye olarak katılacak.

Sonuç olarak, Jongho yurtdışı programlarını hemen durdurdu ve Kore’ye dönerek uzman bir tıp kurumunda tedavi gördü. Detaylı bir muayeneden sonra, Jongho‘nun ameliyat olması ve mevcut yaralı bölge için yoğun bakım alması önerildi. Bu nedenle, Jongho‘nun ameliyattan sonra rehabilitasyon gördüğü süre boyunca ATEEZ yaklaşan programlara yedi üye ile devam edecek.

Jongho‘nun çabuk iyileşmesine öncelik verme kararımız konusunda anlayışınızı rica ediyoruz ve grup programına dönmeye hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz.

Teşekkür ederiz.

Jongho‘ya hızlı ve tam bir iyileşme diliyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.