BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Jungkook “Seven” BTS’in 200 Milyon İzlemeyi Aşan En Hızlı Solo MV’si Oldu

1 dakika okuma süresi

BTS Jungkook‘un “Seven” müzik videosu 200 milyon izlenmeyi aştı!

7 Eylül’de Kore saatiyle yaklaşık 17:00’de, Jungkook‘un Latto ve Han So Hee‘nin rol aldığı “Seven” klibi 200 milyon izlenmeyi aşarak bir BTS üyesinin bu başarıya en hızlı ulaşan solo klibi oldu.

Jungkook Seven” klibini ilk olarak 14 Temmuz’da Kore saat dilimine göre gece 1’de yayınladı; yani şarkının bu başarıya ulaşması sadece 55 gün sürdü.

Jungkook‘un resmi solo çıkış single’ı “Seven“ın yayınlanmasından bu yana, şarkı kısa sürede tüm dünyada birçok bölgede iTunes listelerinin zirvesine yerleşti. Jungkook ayrıca “Seven“ın her üç listeye de 1 numaradan girmesiyle Billboard’un Hot 100, Global 200 ve Global Excl. U.S. listelerine aynı anda 1 numaradan giriş yapan ilk Koreli solist olarak tarihe geçti.

Seven” dünya çapında çeşitli listeleri kasıp kavurmasının yanı sıra, klibiyle de 24 saatte inanılmaz bir izlenme sayısına ulaşmıştı.

Jungkook‘u tebrik ediyoruz!

“Seven”ın müzik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.