BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Go Kyu Pil, kız arkadaşı Amin ile evleniyor! Kim Nam Gil nikahlarını kıyacak

1 dakika okuma süresi

The Roundup: No Way Out” (“The Outlaws 3” olarak da bilinir) yıldızı Go Kyu Pil evleniyor!

Go Kyu Pil‘in ajansı 6 Eylül’de bir açıklama yayınlayarak oyuncunun düğün planlarını şöyle duyurdu:

Merhaba. Biz BIG BOSS Entertainment.

Aktör Go Kyu Pil uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşıyla 12 Kasım’da dünya evine giriyor. Kendisine her zaman destek olan şarkıcı-söz yazarı Amin (gerçek adı Min Soo Yeon) ile uzun bir ilişki sürdüren Go Kyu Pil, hayatlarının geri kalanında birbirlerinin güvenilir eşi olacakları güzel bir karara vardı.

Düğün töreni aileleri, akrabaları ve yakın tanıdıklarıyla birlikte özel olarak yapılacak. Bu nedenle belirli ayrıntıları paylaşamayacağımız için anlayışınızı rica ediyoruz. Aktör Go Kyu Pil‘e her zaman destek ve sevgilerini gönderen herkese çok teşekkür ederiz. Lütfen özel biriyle yeni bir hayata başlayacak olan Go Kyu Pil‘e bol bol tebrik mesajı ve teşviklerinizi gönderin.

Go Kyu Pil bir aktör olarak izleyicileri etkilemeye devam edecek, bu yüzden lütfen onu içten bir sevgiyle takip etmeye devam edin.

Teşekkür ederiz.

Evlilik haberleriyle birlikte, bir medya kuruluşu da aktör Kim Nam Gil‘in Go Kyu Pil‘in düğününü yöneteceğini bildirdi. Habere yanıt olarak, Kim Nam Gil‘in ajansı GILSTORY ENT şöyle paylaştı: “Kim Nam Gil, Go Kyu Pil’in düğününün ev sahibi olacak. Kim Nam Gil, evlendiğinde nikahını kendisinin kıyacağına dair Go Kyu Pil’e uzun zaman önce söz vermişti ve bu kez sözünü yerine getirebilecek.

1982 doğumlu Go Kyu Pil, 1993 yılında “Kid Cop” filmiyle çıkış yaptı ve “Squad 38“, “Life on Mars” ve “Lovers of the Red Sky” gibi dizilerin yanı sıra “On Your Wedding Day” ve “Honest Candidate” filmlerinde de dikkat çeken performanslar sergiledi. Aktör, özellikle Mayıs ayında gösterime giren ve Temmuz ayında 10 milyon izleyici sayısını aşan “The Roundup: No Way Out” filmindeki Cho Rong rolüyle büyük beğeni kazandı.

Go Kyu Pil ve nişanlısına tebrikler!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.