BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduHaber

Jun So Min ve Jin Seo Yeon “Running Man “de exleri ile karşılaşma hikayelerini anlatıyor

1 dakika okuma süresi

“Running Man “in son bölümünde Jun So Min ve Jin Seo Yeon eski erkek arkadaşlarıyla karşılaştıkları geçmiş deneyimlerini anlattılar!

Aktrisler Jin Seo Yeon, Choi Yeo Jin ve Ok Ja Yeon SBS varyete programının 11 Eylül tarihli bölümüne konuk olarak katıldılar ve bölümde Yoo Jae Suk gerçek hayatta eski sevgilisiyle karşılaşan olup olmadığını sordu.

Jun So Min hemen cevap verdi: “Ben karşılaştım. Şöyle bir şey oldu. Bu konuda gerçekten soğukkanlıydım ve [dostça bir sesle, el sallarken] ‘Merhaba oppa’ dedim. Beni kesinlikle görebiliyordu, hatta gözleri iyi görüyordu ama bana uzun süre baktı ve sonra [kafası karışmış gibi], ‘Kimsin?’ diye sordu.”

“Çok kızmıştım, ona vurmak istedim,” diye gülerek devam etti. “O sırada arkadaşlarımla birlikteydim ve durumu daha da kötüleştiren şey, bana bunu yaptıktan sonra yanımdan geçerken arkadaşımla göz göze gelmesiydi. Ve ona bir tür [göz kırpma] ifadesi yaptı.”

Herkes Jun So Min’in eski sevgilisinin davranışından duyduğu tiksintiyi dile getirdikten sonra, Jin Seo Yeon eski erkek arkadaşıyla (neredeyse) karşılaştığı kendi hikayesini paylaştı.

“Hani biriyle uzun süre çıktığınızda, sadece vücudunun çerçevesini görerek bile içgüdüsel olarak onu tanırsınız ya?” diye sordu. “Bir cam kapıyı açmıştım ve tam içeri girmek üzereydim ki [arkadan] onun vücut çerçevesini gördüm, hemen geri döndüm ve dışarı çıktım.”



İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.