BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Jung Chaeyeon “The Golden Spoon” setinde yaralandığı için ameliyat olacak

1 dakika okuma süresi

DIA’dan Jung Chaeyeon yaklaşan draması “The Golden Spoon “un setinde köprücük kemiğinden sakatlanmasının ardından ameliyat olacak.

12 Eylül’de DIA’nın ajansı MBK Entertainment, 10 Eylül sabahı erken saatlerde “The Golden Spoon” çekimleri sırasında Jung Chaeyeon’un merdivenlerden düştüğünü ve Seul’de bir hastaneye nakledildiğini duyurdu.

Ajans, “Hastaneye nakledildikten ve CT taraması ile röntgen çekildikten sonra, Jung Chaeyeon’a köprücük kemiği kırığı teşhisi konuldu ve beyin sarsıntısı belirtileri gösterdiği için acil tedavi gördü.” dedi.

13 Eylül’de Jung Chaeyeon kırık köprücük kemiği için ameliyat olacak ve bağ hasarı olup olmadığı kontrol edilecek. Hasar varsa, cerrahi dikişlere de ihtiyacı olacak.

Bu hafta içinde DIA 14 Eylül’de yeni single’ı “Rooting For You “yu yayınlarken, MBC’nin “The Golden Spoon” programı 23 Eylül’de prömiyer yapacak.

Jung Chaeyeon’a acil şifalar diliyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.