BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-PopM/V

IVE her zamankinden daha renkli… Kitsch müzik videosu yayınlandı

1 dakika okuma süresi

IVE Kitsch ile daha da güçlü bir özgüven sergiliyor!

IVE ilk stüdyo albümü ‘I’ve IVE‘ın çıkış öncesi parçası ‘Kitsch’ için renkli ve trend bir müzik videosu yayınladı.

Müzik videoda, sportif kolej ceketleri içindeki özgür ruhlu görünümüne yer veriliyor. Üyeler eşsiz cazibelerini sergilerken aynı zamanda sert bir görünümle daha güçlü bir özgüven göstererek albüm için beklentileri artırıyor.

Yayın öncesi parça ‘Kitsch‘, ‘özel ve farklı‘ olan IVE’ın zarif güzelliğini ve grubun kendine has cazibesini hissedebileceğiniz bir şarkı. Güçlü ritmi ve hareketli melodisi ile renkli enstrüman seslerini harmanlayan parça dinleyenlere keyifli bir deneyim yaşatıyor. Parçanın özellikle nakaratı aklınıza takılacak türden.

IVE, ‘ELEVEN‘, ‘LOVE DIVE‘ ve ‘After LIKE‘ parçalarıyla halkın büyük beğenisi kazanarak birçok başarıya imza attı. Bu başarılarıyla da 4. nesil kız gruplarının temsilcileri arasında yer aldıklarını göstermiş oldular.

Bugüne kadar yayınladıkları üç tekli ile toplamda 3 milyondan fazla satış gerçekleştiren grup, Kore müzik programlarında 37 ödül kazandı. Buna ek olarak birçok büyük ödül töreninde en iyi çıkış yapan grup ödülüne layık görülürken, büyük ödüllerin de sahibi oldu. Grup yurt içi ve yurt dışından kazandığı toplam 74 ödüle sahip.

Ön çıkış parçası Kitsch ile şimdiden herkesi hayran bırakan IVE, stüdyo albümü “I’ve IVE” ile 10 Nisan’da dönüş yapacak.

IVE Kitsch müzik videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.