BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
DedikoduHaberK-Pop

EXO Sehun’un kız arkadaşının hamile olduğu dedikoduları yayıldı + SM Entertainment’tan açıklama geldi

1 dakika okuma süresi

EXO Sehun’un ünlü olmayan kız arkadaşının hamile olduğu dedikoduları sosyal medyayı çalkaladı.

Dedikodular 27 Mart günü yapılan bir paylaşımla başladı. Hannam Cafe’de yapılan paylaşımda ünlü bir idol grubu üyesinin ayın 20’sinde kadın doğum ve jinekoloji bölümünde görüldüğüne dair iddialar yer alıyordu.

“Hamileydim ve ilk kez jinekoloğa gittim. Yalnızca adını duyarak bile tanıyabileceğiniz bir idol grubu üyesi kız arkadaşıyla birlikte kontrole gelmişti.”

Paylaşımda yer alan fotoğrafı gören netizenler fotoğraftaki kişinin vücut şekline bakarak EXO Sehun olduğu tahmininde bulundular. Olayların büyümesiyle paylaşımı yapan kişi paylaşımı ve fotoğrafları kaldırdı.

Günün ilerleyen saatlerinde SM Entertainment konuyla ilgili açıklamada bulundu:

Sehun hakkında internette dolaşan söylentiler yanlış ve tamamen asılsızdır. Kötü niyetli yanlış bilgi yaymak kesinlikle bir suçtur. Gönderiler silinmiş olsa da, asıl göndericiyi ve söylentileri yayanları bulmak için takipte olacağız. En kısa zamanda yasal işlem başlatmış oluruz.

SM Entertainment

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.