BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

FIFTY FIFTY “Cupid” ile Billboard Hot 100’e giriş yaptı + Bu başarıyı en hızlı yakalayan K-Pop grubu oldu

1 dakika okuma süresi

FIFTY FIFTY Billboard’un Hot 100 listesinde K-pop grupları arasında yeni bir rekora imza attı!

Yerel saatle 27 Mart’ta Billboard, çaylak kız grubu FIFTY FIFTY’nin “Cupid” ile Billboard’un Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler şarkıları haftalık olarak sıraladığı Hot 100‘de 100 numaraya yükseldiğini duyurdu.

Bu FIFTY FIFTY’nin listeye ilk girişi oldu ve dört ay önce çıkış yapan NewJeans‘i geçerek Hot 100’e en hızlı giren K-pop grubu oldu.

FIFTY FIFTY bu başarısıyla Wonder Girls, BLACKPINK, TWICE ve NewJeans‘e katılarak tarihte Hot 100’e giren beş K-pop kız grubu ve toplamda sadece altıncı K-pop grubu (BTS’in eklenmesiyle) oldu.

FIFTY FIFTY, Aran, Keena, Saena ve Sio üyelerinden oluşan çaylak bir kız grubudur. Grup ilk çıkışını 18 Kasım 2022’de “The Fifty” ile yaptı ve geçen ay “Cupid” ile ilk geri dönüşünü gerçekleştirdi.

FIFTY FIFTY grubunu tanımak, üyeler hakkında bilgi almak için sanatçı arşivindeki profilini ziyaret edebilirsiniz!

FIFTY FIFTY’yi bu inanılmaz başarılarından dolayı tebrik ediyoruz!


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.