BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Kim Hieora’nın Okul Yıllarına Dair Skandal: Ajansından ve SNL’den açıklama

2 dakika okuma süresi

Kim Hieora‘nın ajansı oyuncunun geçmişiyle ilgili son iddialar hakkında bir açıklama yayınladı.

6 Eylül’de Dispatch, Kim Hieora‘nın Sangji Kız Ortaokulu‘nda Big Sangji adlı bir iljin (okul zorbalığı) grubunun üyesi olduğu iddialarına ilişkin uzun bir haber yayınladı. Habere göre Big Sangji gasp, saldırı, sözlü taciz ve daha fazlasıyla ün salmış bir topluluk. Big Sangji hakkında ihbarda bulunan söz konusu mağdurlar, gruptaki daha büyük öğrencilere vermek üzere haraç toplandığını iddia etmişlerdir. Paraları olmadığı takdirde üyelerin kendilerine küfrettiklerini ve vurduklarını iddia eden mağdurlar, Kim Hieora‘nın da bir üye olduğunu ve kendilerini sigara almaları için ayak işlerine gönderdiğini ve zorla para aldığını iddia etti.

Dispatch ile yaptığı bir röportajda Kim Hieora, Big Sangji‘nin bir iljin grubundan ziyade üyesi olduğu bir çevrimiçi topluluğun adı olduğunu belirtti. Ayrıca, “Büyük öğrenciler tarafından sebepsiz yere dövülmüş olsam da, hiçbir zaman bir arkadaşıma ya da daha genç bir öğrenciye vurmadım.” iddiasında bulundu. Röportajda Kim Hieora özür diledi ve olaylara seyirci kaldığını kabul etti.

Haberde ayrıca Kim Hieora‘nın kendisinden yaşça küçük bir öğrencinin (bundan böyle “X” olarak anılacaktır) sınıftan para çalmasına suç ortağı olduğu gerekçesiyle cezalandırıldığı bir olay ayrıntılı olarak yer almış, ancak hem Kim Hieora hem de X, Kim Hieora‘nın olayla bir ilgisinin bulunmadığını, X‘in parayı maddi sıkıntılar yaşayan Kim Hieora‘ya yardım etmek amacıyla kendi isteğiyle çaldığını ifade etmiştir.

Haber üzerine Kim Hieora‘nın ajansı Gram Entertainment tarafından şu açıklama yapıldı:

Biz aktris Kim Hieora’nın ajansı Gram Entertainment.

Apansız gelişen haberlerle birçok kişiyi endişelendirdiğimiz için özür dileriz.

Resmi bir açıklama hazırlığı içerisindeyiz, bu nedenle lütfen beklemenizi rica ediyoruz.

Bir kez daha tüm kalbimizle özür dileriz.

Ayrıca, Kim Hieora‘nın 7 Eylül’de “SNL Korea 4. Sezon” çekimlerine sunucu olarak katılması planlanıyordu. “SNL Korea 4. Sezon“dan bir kaynak da şu açıklamayı yaptı: “‘SNL Korea 4. Sezon’ kayıtları iptal edilmiştir. Bölüm 9’un 9 Eylül’deki yayını iptal edilecek.

Kim Hieora kısa süre önce son draması “The Uncanny Counter 2 “yi tamamladı ve Dispatch‘e göre oyuncu, oyunculara herhangi bir zarar vermemek için haberin drama bitene kadar yayınlanmamasını istedi.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.