BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

EXO 11. yıldönümü için tam grup olarak hayran buluşması düzenleyecek

1 dakika okuma süresi

EXO‘nun dört yıl dört ay sonra tam grup olarak faaliyetlerine başlamasıyla birlikte hayranların heyecanı da artıyor.

SM Entertainment yaptığı açıklamada EXO‘nun, 8-9 Nisan tarihlerinde Seul Olimpiyat Stadyumu‘ndaki KSPO DOME‘da 11. yıldönümü hayran buluşması “EXO’ CLOCK“ı gerçekleştireceğini duyurdu.

Ayrıca ayın 15 ve 16’sında Japonya‘nın Saitama kentindeki Veruna Dome‘da da bir hayran buluşması üzenleyecekler. Grup beş yıl aradan sonra ilk kez yerel bir hayran buluşması düzenliyor olacak.

Hayran buluşmasının biletleri online bilet sitesi Yes24 üzerinden satışa sunulacak. Fan kulübü ön satışı 6 Nisan saat 20:00’de, genel ön satış ise 8 Nisan saat 20:00’de satılacak. 9 Nisan’daki performans da küresel Beyond LIVE platformu aracılığıyla çevrimiçi olarak simültane yayınlanacak.

Ayrıca, EXO bu yıl yedinci stüdyo albümleri olacak yeni bir albüm de yayınlayacak.

Grup en son Kasım 2019’da altıncı stüdyo albümleri “OBSESSION“ı ve Haziran 2021’de bazı üyeleri olmadan özel albümleri “DON’T FIGHT THE FEELING“i yayınlamıştı.

Öte yandan EXO, ikinci nesil K-pop grubu ve üçüncü nesil K-pop gruplarının önünü açan ekip olarak kabul ediliyor.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.