BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Chungha MNH Entertainment’tan Ayrılıyor

1 dakika okuma süresi

Chungha uzun süredir çalıştığı ajansı MNH Entertainment ile yollarını ayıracak.

29 Mart’ta MNH Entertainment, Chungha‘nın Nisan ayında biten sözleşmesinin ardından ajanstan ayrılacağını resmen duyurdu.

Ajans ayrıca, “iç meseleler nedeniyle” ayrılışından önce stüdyo albümü Bare&Rare‘in ikinci bölümünü yayınlamayacaklarını belirtti.

MNH Entertainment’ın açıklamasının tam metni aşağıdaki gibidir:

Merhaba,

Öncelikle bütün fanlara Chungha’ya gösterdikleri ilgi ve sevgi sebebi sebebiyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Çıkışını 2016’da yapan ve 7 yıldır bizimle olan Chungha ile olan kontratımızın 29 Nisan 2023’de biteceğini bilginize sunuyoruz. Ayrıca Bare&Rare Part.2‘nin iç meselelerimizden dolayı bizim ajansımız tarafından yayınlanmayacağı için fanların anlayış göstermelerini rica ediyoruz.

Uzun süredir ajansımızla birlikte olan Chungha’ya ve ona karşılıksız destek veren ve yanında olan tüm BYULHARANG’a içtenlikle teşekkür ediyoruz.

Takdire şayan bir sanatçı olma yolunda yeni bir başlangıç yapan Chungha’yı destekliyor olacağız. Teşekkür ederiz.

MNH Entertainment

İlk olarak 2016 yılında “Produce 101” proje grubu I.O.I‘ın bir üyesi olarak çıkış yapan Chungha, 2017 yılında solo sanatçı olarak ilk çıkışını yaptı. Son geri dönüşünü geçtiğimiz yılın Temmuz ayında, ikinci stüdyo albümünün ilk bölümü olan Bare&Rare Part.1‘i yayınlayarak yaptı.

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.