BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ITZY Ryujin yardım kuruluşu The Promise’in “Onur Kulübü” üyesi oldu!

1 dakika okuma süresi

ITZY Ryujin uluslararası yardım kuruluşu The Promise‘in “Onur Kulübü“nün ilk üyesi oldu.

Ayın 30’unda The Promise, “ITZY üyesi Ryujin büyük bağışçılardan oluşan grubumuz, ‘Onur Kulübü’müzün ilk üyesi oldu.” açıklamasını yaptı.

ITZY üyesi Ryujin’in 2022’de Kore’de Doğu Yakası’ndaki orman yangınından alınan hasarın giderilmesi ve 2023’te Türkiye ve Suriye’deki deprem mağdurlarının yaralarının sarılması için 50’şer milyon won bağışta bulunarak, yaptığı bağışların toplamda 100 milyon won‘u aşmasıyla uluslararası yardım kuruluşu The Promise’in Onur Kulübü’nün ilk üyesi olarak kayıtlara geçti.

“Afetlerden zarar gören mağdurlara bir nebze olsun yardımcı olabildiğim için şanslıyım ve Onur Kulübü’nün ilk üyesi olarak atanmak benim için ayrıca anlamlı.”

ITZY Ryujin

The Promise Onur Kulübü’nün ilk üyesi Ryujin, The Promise’e ilk bağışını 2022 yılında yaptı. O günden beri afet mağdurları için düzenli olarak bağış yapıyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.