BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
K-PopM/V

BTS V Layover Albümüyle Merakla Beklenen Solo Çıkışını Yaptı

1 dakika okuma süresi

BTS V resmi solo çıkışını yaptı!

V, 8 Eylül’de uzun zamandır beklenen ilk solo albümü “Layover“ı ve albümün çıkış parçası “Slow Dancing“in müzik videosunu yayınladı.

Slow Dancing“, adından da anlaşılacağı üzere, sakin bir havaya sahip, 70’ler tarzı romantik bir soul şarkısı. “Adına uygun olarak, kendinizi huzurlu hissederken dinleyebileceğiniz bir şarkı” diyor V. “Umarım herkes en azından bu şarkıyı dinlediği süre boyunca kendini özgür ve huzurlu hissedebilir.

Bu şarkıyı başlık parçası olarak seçmemin nedeni ARMY’nin [BTS hayranlarının] en çok bu şarkıyı seveceğini düşünmemdi.” diye ekledi.

V’nin “Slow Dancing” için çektiği çarpıcı yeni müzik videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz!

Henüz izlemediyseniz, V‘nin listeleri alt üst eden çıkış öncesi parçaları “Love Me Again” ve “Rainy Days” için çektiği kliplere de göz atabilirsiniz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
HaberK-Pop

BLACKPINK üyeleri kendi ajanslarını kurdu, YG Entertainment yorum yapmaktan kaçındı

1 dakika okuma süresi
BLACKPINK üyelerinin sözleşmeleriyle ilgili yeni haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. News1’in 25 Eylül’de yaptığı habere göre, Jennie ve Jisoo kendi bireysel ajanslarını…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.