BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

tvN SEVENTEEN’in PD Na Young Suk ile “Youth Over Flowers” İçin Çekim Yaptığını Doğruladı

1 dakika okuma süresi

Yapımcı yönetmen (PD) Na Young Suk‘un SEVENTEEN ile “Youth Over Flowers” projesini nihayet gerçekleşiyor!

8 Eylül’de bir tvN temsilcisi, “PD Na Young Suk ve SEVENTEEN şu anda çekim yapıyor. Güvenli ve sorunsuz bir çekim süreci sağlamak için belirli ayrıntıları veremeyeceğimizden anlayışınızı rica ediyoruz. Mümkün oldukça daha fazla bilgi paylaşacağız.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Günün erken saatlerinde, SEVENTEEN ve PD Na Young Suk tarafından yönetilen yapım ekibi, grubun Japonya’daki “FOLLOW” turnesinin sona ermesinin ardından havaalanında görüldü. Bunun sonucunda, SEVENTEEN‘in “Youth Over Flowers“ın çekimleri için başka bir ülkeye gidebileceği yönünde spekülasyonlar ortaya çıktı.

SEVENTEEN, PD Na Young Suk‘un YouTube varyete programı “The Game Caterers 2“de yer aldıktan sonra kendi “Youth Over Flowers” serilerine sahip olma fırsatını yakaladı. SEVENTEEN üyeleri program sırasında yapım ekibinin gerçekleştirmesini umdukları bir dileklerini yazdılar. 60 boş dilek kuponu arasından, sadece iki denemede mucizevi bir şekilde “SEVENTEEN’le ‘Youth Over Flowers’” dileğini çektiler.

Youth Over Flowers“, yapım ekibinin oyuncuları kandırarak ani seyahatlere çıkardığı bir seyahat programı. İlk olarak 2014 yılında tvN’de başlamış ve WINNER‘ın yer aldığı son serisi 2017 yılında yayınlanmıştır.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.