BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS Suga yeni solo belgeseli “SUGA: Road To D-DAY”in fragmanında dinlendirici bir yolculuğa çıkıyor

1 dakika okuma süresi

BTS Suga kendi adını taşıyan belgeselinde yer alacak!

Suga 30 Mart’ta “SUGA: Road to D-DAY” isimli belgeselinin tanıtım fragmanını yayınladı. Fragmanda, Suga izleyicileri Seul, Tokyo, Las Vegas, Malibu, San Francisco ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli şehirlerde bir yolculuğa çıkarıyor.

Bir gece gezintisi sırasında Suga neşeyle şunları söylüyor: “Bu caddede ilk kez yürüyorum. Şu anda çok heyecanlıyım. Ne zaman performanslarımızı tamamlasak içeri girip ‘Ah, çok yoruldum’ diyorum.”

Size şunu söyleyeyim, bunu hayatımda ilk kez yapıyorum. Bunu Kore’de bile denemedim.” diye açıklıyor.

Henüz resmi bir yayın tarihi açıklanmamış olsa da, Suga‘nın yeni belgeseli “SUGA: Road to D-DAY” yakında Weverse ve Disney+‘da dünya genelinde gösterime girecek!

Bu yılın başlarında Suga‘nın BTS‘ten grup arkadaşı J-Hope kendi solo belgeseli “j-hope IN THE BOX“ı Disney+‘ta yayınlamıştı. Suga şu anda Agust D adı altında önümüzdeki ay Amerika Birleşik Devletleri‘nde başlayıp Endonezya, Tayland, Singapur, Seul ve Japonya‘da devam edecek olan solo turnesi için hazırlanıyor.

“SUGA: Road to D-DAY”in fragmanını izlemek isteyenler buraya buyursun!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.