BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Boys Planet 9. Bölüm: “Sanatçı savaşı” görevleri için ilk performanslar sergilendi + devam eden global oylamanın kısmi sıralaması paylaşıldı

1 dakika okuma süresi

Boys Planet 9. bölüme heyecanlı bir giriş yaparak başladı!

Geriye kalan 28 yarışmacı Boys Planet için hazırlanan şarkı ve koreografiler için gruplara bölündüler. Gruplar bu haftaki bölümde “sanatçı savaşı” görevi için yarışmaya başladılar.

Ana sahnenin hemen öncesinde gruplar performanslarını “yıldız yaratıcılarının” karşısında sergileyecekleri bir sahne hazırladılar. Perdenin hemen arkasında heyecanla bekleyen yarışmacılar perdenin açılmasının ardından göz yaşlarını tutamadılar. Seyirci koltuklarında aileleriyle karşılaşan Boys Planet stajyerleri izleyenlere duygusal anlar yaşattılar. Ön performanslarının ardından aldıkları “performans değerlendirmesi” kağıtlarının aslında aileleri tarafından yazılmış mektuplar olduğu ortaya çıktı!

Bölümün sonlarına doğru ana sahnede “SuperCharger” ve “En Garde” performanslarını sergilediler.

Boys Planet 9. bölümde sergilenen performanslara aşağıdan göz atabilirsiniz

NINETYSIX – “SuperCharger”

Üyeler: Haruto (1. sıra – 852 puan), Cha Woong Ki, Seo Won, Wang Zi Hao, Ollie, Takuto

En Butter – “En Garde”

Üyeler: Park Gun Wook, Lee Hoe Taek, Lee Seung Hwan, Kim Gyu Vin (1. sıra – 748 puan), Kum Jun Hyeon, Hiroto

Yayının ardından “Boys Planet” devam etmekte olan üçüncü küresel oylamanın bir bölümünü açıkladı. 28 stajyerden 18’inin final canlı yayınına kalmayı başarmasıyla, Park Han Bin, Lee Jeong Hyeon, Kim Gyu Vin, Yoo Seung Eon ve Cha Woong Ki şu anda sırasıyla 14 ila 18. sıralarda yer alıyor.

Şu anki en iyi dokuz çıkış yapan sanatçı sıralamasında 6. sırada Keita ve 7. sırada Ricky yer alıyor. Üçüncü küresel oylama resmi olarak 7 Nisan’da Kore saatiyle 10.00’da kapanacak ve ilk 18 sıralama bir sonraki elemelerde açıklanacak.

Sanatçı savaşından kalan performansları bekleyen hayranlar için “Boys Planet” gelecek haftanın sahnelerinin bir ön izlemesini yayınladı. Aşağıdan göz atabilirsiniz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.