BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

BTS Jimin “FACE” ve “Like Crazy” ile tüm dünyada iTunes listelerini domine ediyor!

1 dakika okuma süresi

BTS Jimin resmi solo çıkışıyla dünya çapında iTunes listelerini yıkıp geçiyor!

24 Mart günü Jimin uzun zamandır beklenen solo çıkışını “FACE” ve albümün başlık parçası “Like Crazy” ile yaptı. Yayınlanmasının hemen ardından, hem albüm hem de şarkı dünya çapında birçok ülkede iTunes listelerinin zirvesine yükseldi.

Like Crazy” 25 Mart sabahı ABD, Birleşik Krallık, Kanada, Almanya, Japonya, Brezilya, Fransa, Avustralya ve daha fazlası dahil olmak üzere en az 111 farklı bölgede iTunes Top Songs listelerinde 1 numaraya yükseldi.

FACE” ise aralarında İspanya, Meksika ve Yunanistan‘ın da bulunduğu en az 63 farklı bölgede iTunes Top Albums listelerinde 1 numaraya yükseldi.

Günün erken saatlerinde Hanteo Chart, Jimin’in Hanteo tarihinde bir albümün yayınlandığı ilk gün bir milyondan fazla kopya satan ilk solo sanatçı olduğunu da duyurdu.

Jimin’i başarılı solo çıkışı için tebrik ediyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.