BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

WINNER Song Mino askere gidiyor + hayranlarına içten bir mektup paylaştı

1 dakika okuma süresi

WINNER Song Mino askere gidiyor! Öncesinde hayranlarına içten bir mektup kaleme aldı!

24 Mart’ta Song Mino’nun ajansı YG EntertainmentBugün, [Song Mino] ordu eğitim merkezine girecek ve belirli bir süre temel askeri eğitim aldıktan sonra askerlik hizmetini kamu hizmeti çalışanı olarak yerine getirecek.” bilgisini paylaştı.

Resmi olarak askere gitmeden önce grubun hayran kulübü Inner Circle’a (InCle) el yazısıyla yazdığı aşağıdaki mektubu paylaştı:

Merhaba. Inner Circle, ben Song Mino.
Sizleri bir süre daha sık sık selamlayamayacağımı düşündüğüm için bu mektubu yazmak istedim.

Hayatıma her zaman anlam katan Inner Circle!
Ailem ve kardeşlerim gibi olan Seung Yoon, Jin Woo ve Seung Hoon ile her gününüzü iyi, mutlu ve sağlıklı geçirmenizi diliyorum. Onlar aracılığıyla size selamlarımı ve sevgilerimi ileteceğim.

Görüşemediğimiz süre boyunca, hayatlarınıza nasıl daha fazla olumlu etki ve daha derin bir sevgi katabilirim diye çok düşüneceğim ve daha olgunlaşmış olarak geri döneceğim.

Döndüğüm gün sizi yine güzel bir imajla selamlayacağım.
Sizi seviyorum Inner Circle.

Song Mino

Song Mino bu ayın başında askerlik tarihini açıkladı ve askerlik görevini tamamlayan Kim Jin Woo ve Lee Seung Hoon’un ardından askere giden üçüncü WINNER üyesi oldu.

Song Mino’ya sağlıklı bir askerlik hizmeti diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.