BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

N.Flying Seo Dong Sung askere alınma tarihini açıkladı

1 dakika okuma süresi

N.Flying Seo Dong Sung askere gideceğini duyurdu.

24 Mart’ta FNC Entertainment, Seo Dong Sung‘un 8 Mayıs’ta askere gideceğini duyurdu.

Ajansın açıklamasının tamamını aşağıda okuyabilirsiniz:

Merhaba, biz FNC Entertainment.

N.Flying’den Seo Dong Sung’un askere alınmasıyla ilgili bilgileri duyurmak isteriz.

Seo Dong Sung ulusal görevini yerine getirecek ve 8 Mayıs’ta askere gidecek. Alandaki kalabalığı en aza indirmek için askere alınma gününde ayrı bir resmi etkinlik düzenlenmeyecektir.

Diğer birçok askeri personelin bir araya geleceği özel bir durum olduğu göz önünde bulundurularak, hayranların ziyaretleri yasaklanmıştır, bu nedenle lütfen ziyaret etmekten kaçının.

Hayranların N.Flying’den Seo Dong Sung’a duyduğu sevgi için her zaman minnettarız ve askerlik hizmetini güvenli bir şekilde tamamlayıp sağlıklı bir şekilde döneceği güne kadar desteğinizi rica ediyoruz.

Üyemiz Kim Jae Hyun’un askere alınmasıyla ilgili olarak, askere alınma tarihi belirlendiğinde sizi ayrı bir bildirimle bilgilendireceğiz.

Teşekkür ederiz.

Kim Jae Hyun ve Seo Dong Sung N.Flying‘in askere giden son üyeleri oldu. FNC Entertainment 16 Şubat’ta grubun ara vermesini en aza indirmek umuduyla her ikisinin de birlikte askere gideceğini duyurdu. Üye Yoo Hwe Seung N.Flying ile çıkış yapmadan önce zorunlu askerlik hizmetini yerine getirirken, Lee Seung Hyub geçmişte yaşadığı bir sakatlık nedeniyle hizmetten muaf tutuldu. Daha önce 20 Mart’ta Cha Hun da askere gitmişti.

Seo Dong Sung’a güvenli ve sağlıklı bir hizmet diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.