BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Eski NMIXX üyesi Jinni yeni ajansıyla anlaştı

1 dakika okuma süresi

Eski NMIXX üyesi Jinni yeni ajansı UAP ile anlaştı!

Sublime Artist Agency 14 Nisan’da yaptığı açıklamayla Jinni‘nin UAP (United Artist Production) ile özel bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Sublime ayrıca UAP ile yapılan bir anlaşma aracılığıyla Jinni’nin faaliyetlerini yeni ajansı adına yöneteceklerini açıkladı.

Ajansın açıklamasının tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz:

Merhaba, biz Sublime.

Jinni’nin ajansı UAP (United Artist Production) ve Sublime arasındaki menajerlik iş birliği ile ilgili bir duyuru yapıyoruz.

Jinni kısa bir süre önce UAP ile özel bir sözleşme imzaladı ve yaptığımız iş birliği ile yönetimi ajansımız yürütecek.

UAP sanatçısı Jinni’nin geniş yelpazedeki gizli potansiyelini tam olarak sergileyebilmesi için küresel faaliyetlerine kesintisiz destek vermeyi planlıyoruz ve birlikte çalışabilmekten mutluluk duyuyoruz.

Sublime’ın sanatçılarına gösterdiğiniz büyük ilgi ve sevgi için her zaman minnettarız ve sizden Jinni’ye ve yeni bir başlangıç yapan UAP’ye de bol bol destek vermenizi rica ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

Jinni Şubat 2022’de NMIXX üyesi olarak çıkış yaptıktan sonra Aralık ayında hem gruptan hem de JYP Entertainment‘tan ayrıldı. Geçtiğimiz ay kendine ait yeni bir Instagram hesabı açtı.

Yeni bir başlangıç yapan Jinni’ye başarılar diliyoruz!

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.