BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

ASTRO Cha Eun Woo yeni suç dizisinde başrol teklifini geri çevirdi

1 dakika okuma süresi

ASTRO‘dan Cha Eun Woo yakında yayınlanacak olan suç dizisi “Bulk“ta oynamayacağını açıkladı.

28 Mart’ta Cha Eun Woo‘nun ajansı Fantagio, “Cha Eun Woo’nun ‘Bulk’ta yer alma konusunu değerlendirmesinin ardından projede yer almamaya karar verdi.” açıklamasını yaptı.

Ocak ayında, Fantagio‘nun proje için teklif aldığını doğrulamasının ardından Cha Eun Woo‘nun “Bulk“ta rol almak için görüşmeler yaptığı açıklanmıştı.

Bulk“, Gangnam’ın gece karanlığında karanlık güçlerin peşine düşen bir polis memuru, alanın önde gelenlerinden bir tetikçi ve bir savcının ekip oluşturduğu bir suç dizisi. “Money“nin de yönetmenliğini yapan Park Noo Ri‘nin yönettiği dizinin başrolünde Jo Woo Jin yer alırken, Ha Yun Kyung‘un da savcı rolünü üstlenmesi için görüşmeler sürüyor.

Cha Eun Woo‘nun son dizisi “Island” bu ayın başlarında sona erdi ve bu yılın sonlarına doğru gösterime girecek olan webtoon uyarlaması “A Good Day to Be a Dog” dizisinde rol almaya hazırlanıyor.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.