BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

A Good Day to Be a Dog Dramasının Yayın Takvimi Duyuruldu

1 dakika okuma süresi

ASTRO‘dan Cha Eun Woo, Park Gyu Young ve Lee Hyun Woo‘nun yaklaşan dramasının yayın takvimi açıklandı!

A Good Day to Be a Dog” her Çarşamba olmak üzere haftada bir kez MBC’de yayınlanacak. MBC geçmişte “SF8” ve “Boar Hunt“ı Çarşamba dramaları olarak yayınlamıştı. MBC’den bir kaynak şunları paylaştı: “MBC daha önce esnek yayın programları ve deneysel ruhuyla Kore dizileri trendine öncülük etmişti. Eğlenceli bir romantik komedi olan ‘A Good Day to Be a Dog‘ bir hafta içi akşamında izleyicileri kendine çekecek uygun bir hikayeye ve büyüleyici karakterlere sahip bir dizi, bu nedenle gönül rahatlığıyla dizinin haftada bir kez yayınlanmasına karar verdik.”

Bir webtoon’dan uyarlanan “A Good Day to Be a Dog“, bir erkeği öptüğünde köpeğe dönüşmekle lanetlenen bir kadın hakkında fantastik bir romantik drama. Kadının lanetini bozabilecek tek kişi, artık hatırlayamadığı travmatik bir olay nedeniyle köpeklerden korkan bir adamdır.

Cha Eun Woo, geçmişte yaşadığı bir olay nedeniyle köpeklerden korkan erkek başrol Jin Seo Won‘u canlandıracak. Jin Seo Won hayatını, yaşadığı travmayı ve kederli geçmişini yakışıklılığı ve mesafeli tavrının ardında saklayarak geçirmiş bir karakter olsa da, beklenmedik bir karşılaşma hayatında bir dönüm noktası olur ve onu değiştirmeye yönelir.

Park Gyu Young dizinin kadın başrolü Han Hae Na‘yı canlandıracak; Han, görünüşte her şeye sahip gibi görünen güzel ve zeki bir öğretmen. Ancak, öğretmen arkadaşı Jin Seo Won‘u öptükten sonra hayatının en büyük kriziyle karşı karşıya kalır.

Lee Hyun Woo dramada, ürpertici, keskin doğasını sıcak ve samimi bir gülümsemenin ardında saklayan Lee Bo Gyeom karakterini canlandıracak.

A Good Day to Be a Dog” Nisan ayında çekimleri tamamlandı ve yakında izleyicilerle buluşmak üzere post-prodüksiyon aşamasında. Dizinin Ekim ayında prömiyer yapması planlanıyor.

Diziye dair yeni haberler bizi takip edin!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.