BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

IU Seul’de İlk Hayran Konserini Düzenliyor

1 dakika okuma süresi

IU önümüzdeki ay Seul’de bir hayran konseri düzenleyecek!

22 Ağustos’ta IU‘nun ajansı EDAM Entertainment, “IU, 23 ve 24 Eylül tarihlerinde Seul’deki KSPO Dome’da ‘”I+UN1VER5E” isimli 2023 IU Fan Konserini gerçekleştirecek” açıklamasını yaptı.

I+Universe” başlığı, IU ve UAENA‘ların (IU‘nun hayranları) birlikte geçirdikleri dün, bugün ve yarının tüm anlarına atıfta bulunarak, IU‘nun çıkışından bugüne kadar geçen süreyi “IU ve hayranlarının beraber süzüldüğü uzun bir evren” olarak özetliyor.

Bu IU‘nun ilk hayran konseri olacak, yani bir hayran buluşması ile konserin bir arada bulunduğu bir etkinlik olacak. Hayran konserinde müziğin yanı sıra IU ve UAENA‘ların birlikte geçmiş ve gelecekleri hakkında sohbet etmeleri için de zaman ayrılacak.

Hayran konserinin biletleri IU’nun resmi hayran kulübü UAENA için 4 Eylül günü Türkiye saati ile 16:00’dan 17:59’a Melon Ticket üzerinden satışa sunulacak ve ardından 6-21 Eylül tarihleri arasında genel satışa açılacak.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.