BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

ZEROBASEONE Bir K-Pop Grubu Çıkış Albümüne Ait En Yüksek Stok Ön Sipariş Rekorunu Kırdı

1 dakika okuma süresi

“Boys Planet” grubu ZEROBASEONE daha çıkış yapmadan tarih yazmaya başladı bile!

Albüm distribütörü Genie Music’e göre 26 Haziran’da ZEROBASEONE’ın yakında çıkacak olan ilk albümü “YOUTH IN THE SHADE” 780.000 stok ön siparişini çoktan aştı ve bu rakama sadece beş gün içinde ulaşmayı başardı.

Bu etkileyici rakamla ZEROBASEONE, bugüne kadarki K-pop gruplarının çıkış albümleri arasında en yüksek stok ön sipariş sayısına ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

Stok ön sipariş sayısı, bir albümün yayınlanmasından önce üretilen albüm stok miktarıdır. Bu rakam, hayranlar tarafından kaç albümün ön sipariş edildiği de dahil olmak üzere çeşitli faktörler kullanılarak hesaplanan tahmini taleptir.

ZEROBASEONE daha önce de resmi Instagram hesabının açılmasından altı gün sonra 1 milyon takipçiyi aşarak popülerliğini göstermiş ve bir haftadan kısa bir süre içinde bu rakama ulaşan ilk K-pop grubu olmuştu.

Mnet’in survival programı “Boys Planet”te kurulan dokuz üyeli proje grubu, ilk mini albümleri “YOUTH IN THE SHADE” ile 10 Temmuz günü TSİ 12:00’da çıkış yapacak.

ZEROBASEONE’u yeni albümleri için tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.