BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

VICTON’dan Heo Chan alkollü araç kullandığı için özür diledi ve tüm faaliyetlerini durduracak, grup 5 üyesiyle konser düzenleyecek

3 dakika okuma süresi

VICTON’dan Heo Chan alkollü araç kullandığı için şahsen özür diledikten sonra tüm faaliyetlerini durduracak.

VICTON’un ajansı IST Entertainment 22 Eylül’de Heo Chan’ın 20 Eylül sabahı alkollü araç kullandığı için polis tarafından soruşturma altında olduğunu resmen duyurdu.

Ajans ayrıca, Heo Chan’ın tüm grup ve bireysel faaliyetlerini durduracağını ve VICTON’un yaklaşan hayran konseri de dahil olmak üzere planlanan faaliyetlerini yalnızca beş üyeyle gerçekleştireceğini duyurdu.

Heo Chan aynı zamanda olaydan dolayı şahsen özür dilediği el yazısı bir mektup paylaştı.

IST Entertainment’ın açıklamasının tamamı aşağıdaki gibidir:

Merhaba. Biz IST Entertainment.

VICTON’u önemseyen hayranlarımızı son zamanlarda meydana gelen utanç verici bir olay hakkında bilgilendiren ilk kişi olmak istiyoruz. Öncelikle, başımızı öne eğmek ve sizi bu tatsız haberden haberdar etmek zorunda kaldığımız için özür dilemek istiyoruz.

Sanatçımız Heo Chan, 20 Eylül sabahı tanıdıklarıyla bir araya geldikten sonra evine dönerken polis tarafından alkollü araç kullanırken yakalanmıştır.

Heo Chan şu anda polis soruşturmalarında işbirliği yapmaktadır. Soruşturmalar sona erdiğinde, ehliyetinin iptal edilmesi gibi disiplin tedbirleriyle karşı karşıya kalacağı anlaşılıyor ve nihai bir karar verilene kadar polis soruşturmalarıyla özenle işbirliği yapmayı planlıyor.

Heo Chan şu anda derin bir pişmanlık duymakta ve asla işlememesi gereken bir suç işlediği gerçeğini düşünmektedir. Ayrıca, şu anda hayranlarından ve birlikte çalıştığı pek çok kişiye sorun çıkardığı için özür dileme duygusunu bastıramıyor.

Heo Chan bugünden itibaren tüm grup ve bireysel faaliyetlerini durdurmayı planlamaktadır.

Ajansımız da bu ani haberle hayranlarının endişelenmesine yol açtığı için derin bir özür dilemektedir.

Geriye dönüp bakacağız ve böyle bir yanlışın nasıl ortaya çıktığını tam olarak inceleyeceğiz ve benzer bir olayla hayranlarımızı bir daha asla hayal kırıklığına uğratmamak için elimizden geleni yapacağız.

Heo Chan’in tüm etkinliklerini durdurmasının bir sonucu olarak, VICTON “2022 VICTON FAN KONSERİ [CHRONICLE]” ve gelecekteki diğer planlanmış etkinliklerini Heo Chan olmadan beş üyeli bir grup olarak gerçekleştirecektir (Kang Seungsik, Im Sejun, Do Hanse, Choi Byungchan, Jung Subin).

Bu utanç verici olay için hayranlarımızdan bir kez daha özür dileriz. Teşekkür ederiz.

Bu arada, Heo Chan’ın özrünün tamamı aşağıdaki gibidir :

Merhaba. Ben Heo Chan.

Öncelikle başımı öne eğiyor ve bu utanç verici haberi planlanmış birçok etkinlikten önce iletmek zorunda kaldığım için içtenlikle özür diliyorum.

Bir kez daha, 20 Eylül’deki hatalı davranışım nedeniyle toplumsal tartışmalara neden olduğum için özür dilerim.

Kamuoyuna ve hayranlarıma olumlu örnek olması gereken bir şahsiyet olarak, davranışlarımdan dolayı daha fazla sorumluluk hissetmem gerekirken, yanlış bir seçim yaptığım tek bir an nedeniyle büyük bir hayal kırıklığına neden oldum.

Yaptığım hatayı içtenlikle düşünüyorum ve her günümü pişmanlık ve kendimi suçlama içinde geçiriyorum.

Her şeyin ötesinde, son altı yılını bana inanarak ve beni destekleyerek geçiren hayranlarımı, [VICTON] üyesi arkadaşlarımı, ajansımızdaki insanları, birçok çalışanımızı ve yaptıklarımdan dolayı incinmiş olması gereken diğer birçok insanı düşünürken kendime ve eksikliklerime bir kez daha dönüp baktım.

Bu olay nedeniyle hepinizin hissetmiş olması gereken acı ve hayal kırıklığıyla kıyaslandığında, çok daha derin bir pişmanlık duyacağım ve bu pişmanlığı iliklerime kadar hissedeceğim. Geri dönüşü olmayan eylemlerimden dolayı aldığım tüm eleştiri ve azarları kalbime kazıyacağım ve hayatımı utanmadığım biri olarak yaşayabilmek için kendi üzerimde derinlemesine düşüneceğim.

Bir kez daha başımı öne eğiyor ve bu tartışmaya neden olduğum için içtenlikle özür diliyorum.

Özür dilerim.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.