BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Nana, Park Min Young ve Kim Jae Young’un Yeni Draması “Love In Contract “ta Rol Alacak

1 dakika okuma süresi

Nana, tvN’in yaklaşan draması “Love in Contract “ta özel bir rol alacak!

“Love in Contract”, okul buluşmaları ve evli çiftler için akşam yemekleri gibi sosyal toplantılara getirecek eşlere ihtiyaç duyan bekar insanlar için sahte eşler sağlayan bir hizmet hakkında yeni bir romantik komedi.

Park Min Young, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri için uzun süreli özel bir sözleşme imzaladığı uzun süreli müşterisi Jung Ji Ho (Go Kyung Pyo) ile kendisiyle salı, perşembe ve pazar günleri için sözleşme imzalamak isteyen A-list idolü aktör Kang Hae Jin (Kim Jae Young) arasında kalan profesyonel sahte eş Choi Sang Eun rolünde yer alacak.

Nana, bir dramada Kang Hae Jin’le birlikte rol aldıktan sonra onunla flört dedikodularına karışan A-list aktris rolünde kamera karşısına geçecek.

Yaklaşan diziden yeni yayınlanan bir karede, Nana Kim Jae Young’a öfkeyle bakarken, Kim Jae Young’ın Nana’nın bakışlarından rahatsız bir şekilde kaçındığı görülüyor ve iki rol arkadaşı arasında neler yaşanmış olabileceği sorusunu gündeme getiriyor.

Daha önce “Love in Contract” yönetmeniyle 2019 draması “Kill It “te birlikte çalışan Nana’nın, kendisinden rol alması istendiğinde bunu hemen kabul ettiği söyleniyor.

“Love in Contract “ın yapımcıları, “Fiziksel görünüm açısından bile Nana, dramada Kim Jae Young ile bir flört skandalına yakalanan kedi benzeri aktris rolü için mükemmel bir uyumdu. Görünüşü kısa olsa da güçlü bir etki yarattı. Lütfen Nana’nın kamera arkasını dört gözle bekleyin.”

“Love in Contract” 21 Eylül saat 10:30’da prömiyerini yapacak ve Viki’de altyazılı olarak yayınlanacak.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.