BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

UP10TION’dan Kim Woo Seok’un Solo Geri Dönüş Yapacağı Onaylandı

1 dakika okuma süresi

UP10TION’dan Kim Woo Seok solo geri dönüş için hazırlanıyor!

Sanatçının ajansı TOP Media 22 Şubat’ta yaptığı açıklamada, “[Kim Woo Seok] bugünlerde yeni bir albüm hazırlığında.” ifadesinde bulundu.

Bu yeni albüm Kim Woo Seok’un geçtiğimiz Mart ayında yayınladığı üçüncü solo albümü “3RD DESIRE [Reve]”nin ardından yaklaşık bir yıl sonra yayınlayacağı ilk albüm olacak.

Kim Woo Seok yeni albümle ilgili olarak, ” Duygularımı daha yoğun bir şekilde sergileyebileceğimi düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

“DESIRE [Reve]”nin yayınlanmasının ardından Kim Woo Seok, odağını fotoğraf çekimlerine ve dizilere kaydırmadan önce Asya’nın dört bir yanında hayran buluşmaları gerçekleştirdi. Sanatçı şu sıralar Nisan ayında gösterime girecek olan romantik dizisi “Finland Papa”nın yayınlanmasını bekliyor.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.