BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TXT “The Name Chapter: FREEFALL” ile Sadece 8 Günde Kendi Stok Ön Sipariş Rekorunu Kırdı

1 dakika okuma süresi

Geri dönüşlerine bir aydan uzun bir süre varken, TXT gelecek albümleriyle şimdiden yeni başarılara imza atıyor!

8 Eylül’de BIGHIT MUSIC, TXT‘nin kendi bireysel ön sipariş rekorunu kırdığını ve bunun sadece 8 gün sürdüğünü resmi olarak bildirdi.

Şirket “Ön siparişlerin açılmasından sadece 8 gün sonra, TXT’nin üçüncü tam albümü ‘The Name Chapter: FREEFALL’ 2.35 milyon stok ön siparişe ulaştı” diye belirtti.

Albümün, TXT‘nin bir önceki mini albümü “The Name Chapter: TEMPTATION“ın bu yılın başlarında elde ettiği 2,34 milyon stok ön sipariş rekorunu bir haftadan biraz daha uzun bir sürede geride bırakması dikkat çekti.

Albümün yayınlanmasına beş hafta kala, stok ön siparişlerinin önümüzdeki haftalarda daha ne kadar yükseleceğini göreceğiz.

Stok ön siparişlerinin sayısı, bir albümün yayınlanmasından önce üretilen albüm stoğu miktarıdır. Bu rakam, hayranlar tarafından kaç albümün ön sipariş edildiği de dahil olmak üzere çeşitli faktörler kullanılarak hesaplanan tahmini taleptir.

The Name Chapter: FREEFALL13 Ekim‘de yayınlanacak. Bu arada, TXT şu anda Brezilyalı süperstar Anitta ile ortak çalışması olan “Back for More” single’ını yayınlamaya hazırlanıyor. Grup şarkının ilk seslendirmesini Anitta ile birlikte 13 Eylül‘de 2023 MTV Video Müzik Ödülleri‘nde yapacak.

TXT‘yi tebrik ediyoruz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.