BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

INFINITE Hong Kong Konserini İptal Ettiğini Duyurdu

1 dakika okuma süresi

INFINITE, Hong Kong’daki konserlerinin iptal edildiğini duyurdu.

INFINITE Company, 7 Eylül tarihinde, 28 Eylül’de Hong Kong’da gerçekleştirilmesi planlanan konserlerine ilişkin resmi bir açıklama yayınladı.

Merhaba. Biz INFINITE Company.

Bu yıl birçok kişinin desteği sayesinde, INFINITE’in “COMEBACK AGAIN in Seoul” konserini başarıyla tamamladık ve birçok şehirde Inspirite’lerle (INFINITE’in hayran kulübü adı) keyifli anılar biriktirmek için turumuza devam ettik.

Ancak, görüşülmekte olan Hong Kong konseri için organizatörlerle sorunsuz bir iletişim kurulamadı, bu nedenle dikkatli bir değerlendirmeden sonra Hong Kong konserini gerçekleştirmemeye karar verdik.

Hong Kong konserini bekleyen hayranlarımızı üzdüğümüz için özür dileriz. Ayrıca, biletleme ile ilgili sorunlardan kaynaklanan herhangi bir zararın meydana gelmemesini umuyoruz. INFINITE ve INFINITE Company her zaman daha fazla gelişim göstermek için çok çalışacaktır.

INFINITE geçtiğimiz ay, 19 ve 20 Ağustos tarihlerinde Seul’deki KSPO DOME‘da yedi yıl aradan sonra ilk konserini vererek turnesine başladı. Kısa bir süre önce Yokohama ve Taipei’deki konserlerini tamamlayan grup, 9 ve 10 Eylül tarihlerinde Macao’da sahne almaya hazırlanıyor.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.