BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TWICE yoğun istek üzerine “READY TO BE” turnesinin Avustralya ve Kuzey Amerika ayağına ekstra konserler ekledi

1 dakika okuma süresi
twice ready to be turnesi ek konserler

Yoğun istek üzerine, TWICE yaklaşan “READY TO BE” dünya turnesine yeni konserler ekledi!

TWICE, 22 Şubat’ta Kore, Japonya, Avustralya ve Kuzey Amerika’yı içeren beşinci dünya turnesiREADY TO BE“nin ilk tarihlerini duyurdu.

Avustralya ve Kuzey Amerika için ön satış biletleri 22 Mart’ta satışa çıktı ve genel bilet satışları halka açılmadan önce birçok gösterinin biletleri tükendi. Sonuç olarak, TWICE birkaç ek tarih daha açıkladı.

TWICE’ın Avustralya’daki her iki konserinin de biletleri tükendiği için 2 ve 3 Mayıs tarihlerinde Sydney’de, 6 ve 7 Mayıs tarihlerinde ise Melbourne’de sahne alacaklar.

Kuzey Amerika ayağı için TWICE dört gösteri daha ekledi. Grubun yeni gösterileri arasında 12 Haziran’da Oakland, 25 Haziran’da Houston, 29 Haziran’da Chicago ve 3 Temmuz’da Toronto yer alıyor.

TWICE’ın Avustralya konserlerinin biletleri 23 Mart’ta yerel saatle 10.00’da açılırken, Kuzey Amerika konserlerinin Onaylı Hayran Satışları 23 Mart’ta yerel saatle 15.00’da yeniden başlayacak.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.