BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
FotoğrafHaberK-Pop

BTS V (Kim Taehyung) ELLE Korea’nın Nisan sayısı için gerçekleştirdiği CELINE çekiminden çarpıcı kareler paylaştı

1 dakika okuma süresi
v kim taehyung elle korea celine fotoğraf çekimi

BTS grubundan Kim Taehyung, nam-ı diğer V, ELLE Korea ve CELINE için gerçekleştirdiği fotoğraf çekiminden yeni kareler paylaşarak hayranlarını kendine bir kez daha hayran etti.

Taehyung, ELLE Korea‘nın Nisan 2023 sayısı için kapak yıldızı olarak tanıtılmasının ardından kendisini her gün manşetlerde görmeye başladık. Lüks giyim markası CELINE için gerçekleştirdiği ve çeşitli sosyal medya platformlarında büyük yankı uyandıran ortak fotoğraf çekiminde pozları ve markanın kimliğine gösterdiği uyumla bakışları üzerine topladı.

Taehyung, derginin çıkışı öncesi ELLE Korea tarafından basına sunulan fotoğraflarda, geçmiş dönemlerin tipik Holywood kazanovasını anımsatan cazibesini ve çekiciliğini yansıttı.

ELLE Korea Genel Yayın Yönetmeni Lee Maroo, Taehyung’un fotoğraf çekiminin ELLE Korea’nın sanat ekibi tarafından özenle tasarlanmış bir maket set olan “Heartbreak Hotel”de gerçekleştirildiğini belirtti.

“Bu set gerçekten çok güzeldi, bu yüzden yıkılmadan önce hatıra olsun diye bir sürü fotoğraf çektim” diyerek setin fotoğraf çekiminin tamamlanmasından kısa bir süre sonra söküldüğünü açıkladı.

Taehyung, “Vcut” adını verdiği bazı çarpıcı çekimlerin yanı sıra dergideki özel fotoğraflarını da paylaşarak hayranlarına görsel bir şölen sundu.

Özellikle, Taehyung’un tişörtsüz ve CELINE takılarıyla süslenmiş görüntüsü çeşitli sosyal medya platformlarında viral oldu.

kaynak


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.