BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

TWICE “READY TO BE” albümü ile kız grubu albümleri arasında 1. haftada en yüksek satışa ulaşan ikinci grup oldu

1 dakika okuma süresi

TWICE son mini albümüyle yeni başarılara imza atıyor!

Geçtiğimiz hafta TWICE, 10 Mart’ta 12. mini albümleri “READY TO BE” ve akılda kalıcı ana parçası “SET ME FREE” ile geri dönüş yaptı.

READY TO BE” yayınlandığı ilk hafta, Circle Chart verilerine göre (5-10 Mart haftası) toplam 1,427,039 adetlik etkileyici bir satış rakamına ulaştı.

Bu rakamla “READY TO BE“, aespa‘nın “Girls” albümünü geride bırakarak Circle (Gaon) liste tarihinde bir kadın sanatçıya ait en yüksek ikinci ilk hafta satışını elde etti. Bugüne kadar bir kadın sanatçının daha yüksek ilk hafta satışını yakalayan tek albümü BLACKPINK‘in “BORN PINK” albümüydü.

READY TO BE” ayrıca, mini albümün 10-16 Mart tarihleri arasında toplam 651.205 kopya sattığını açıklayan Hanteo Chart’a göre TWICE’ın kendi ilk hafta satış rekorunu da kırdı. (Circle Chart’ın aksine, Hanteo perakendecilere yapılan stok satışlarını değil, gerçek zamanlı satışları dikkate alıyor. Bu nedenle satış rakamları genellikle farklılık gösterebilmekte).

TWICE‘ı tebrik ederiz!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.