BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

MONSTA X Minhyuk hayranlarına askere gitme tarihini açıkladığı içten bir mektup paylaştı

1 dakika okuma süresi

MONSTA X Minhyuk, yaklaşan askere alınma tarihini açıkladı.

Minhyuk 13 Mart‘ta grubun fankafesinde el yazısıyla yazdığı bir mektubu hayranlarıyla paylaştı ve Nisan ayında askere gideceğini bildirdi.

Minhyuk‘un mektubunu aşağıda okuyabilirsiniz:

Merhaba, ben Minhyuk!

Bu girişten sonra Monbebe’leri bir miktar üzeceğimi tahmin edebiliyorum, bu yüzden mahcup hissediyorum.

4 Nisan’da vatani görevim nedeniyle sizlerle çok kısa bir süre görüşemeyeceğim.

Bir süreliğine fankafeye gelip yazılar yazma, performanslar sergileme, fotoğraflar paylaşma, spordan çıktığımda size haber verme, bubble live (yayınlar) gibi Monbebe’nin sevdiği şeyleri yapamayacak olmak beni üzüyor. Bunun yanı sıra gönlüm rahat bir şekilde gitmek istiyorum!!

Önümüzdeki dönemi kendimi güçlendirmek ve daha havalı bir Minhyuk olmak için bir fırsat olarak kullanacağım. Monbebe’nin kalbini daha çok kazanmak için şimdiden heyecanlıyım haha.

Ayrıca uzak bir yere gitmiyorum, o yüzden çok üzülmeyin. Sanıyorum ki Monbebe genel olarak çok üzülecek ama umarım bunu okuyan olarak sen üzülmezsin!

Sıradan bir insan olan bana her zaman bu kadar çok sevgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Ne yaparsam yapayım karşılığını veremeyecekmişim gibi hissediyorum, bu yüzden ayrıca özür dilerim.

Birbirimizi göremediğimiz süre boyunca zihnen ve bedenen sağlıklı olacağım ve daha havalı bir insan olarak geri döneceğim.

Görüşmek üzere!!

Minhyuk

Minhyuk, önümüzdeki ay terhis olacak olan Shownu‘nun ardından askere giden ikinci MONSTA X üyesi olacak.

Minhyuk‘a yaklaşan görevi sırasında her şeyin yolunda gitmesini diliyoruz!

kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.