BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

THEBLACKLABEL Park Bo Gum’un müzik kariyerine değindi

1 dakika okuma süresi

Park Bo Gum’un THEBLACKLABEL ile anlaştığı haberi hayranları arasında heyecan yaratırken, şarkıcı olarak gelecekteki Park Bo Gum’un müzik kariyeri hakkında da soru işaretlerine yol açtı.

Park Bo Gum etkileyici oyunculuk becerileriyle tanınıyor olsa da, solo albüm, drama OST’leri ve remake parçalar gibi çeşitli projelerle şarkı söylemeye olan tutkusunu da belli ediyor. Ayrıca, donanmanın askeri bandosuna katılması da müzik yeteneğinin de altını çizdi.

THEBLACKLABEL’in en iyi müzik ajanslarından biri olması ve BIGBANG’den Taeyang, Jeon Somi ve Zion.T gibi sanatçılara ev sahipliği yapması nedeniyle hayranları Park Bo Gum’un şarkıcı olarak ilerleyip ilerlemeyeceğini merak etmeye başladı. Ancak THEBLACKLABEL, “Bu sözleşmenin başlangıcı olduğu için, promosyonlarının yönünü henüz tartışmadık” dedi.

Müzik kariyerinin yanı sıra Park Bo Gum, IU ile birlikte yakında başlayacak olan “You Have Done Well” adlı dramada rol alacak. “Fight for My Way” ve “When the Camellia Blooms” dizilerinden Im Sang Choon tarafından yazılan dizinin yönetmeni ise “Misaeng (Incomplete Life)”, “Signal” ve “My Mister” gibi popüler dizilerde çalışmış olan Kim Won Seok olacak.

Park Bo Gum’un gelecek projeleri için hepimiz beklemedeyiz. Yetenekli aktörle ilgili daha fazla gelişme için sitemizi takip edin!

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.