Site icon K Fandom

Taxi Driver 2 reytinglerde rekor kırarak diğer dizileri geride bıraktı

taxi driver 2 poster

SBS‘in “Taxi Driver 2” dizisi sekizinci bölümüyle tüm zamanların en yüksek izlenme oranına ulaşırken diğer diziler düşüşe geçti.

Sevilen dizi, 18 Mart’ta sezonun ikinci yarısına hazırlanırken izlenme oranlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Nielsen Kore’ye göre, dizinin sekizinci bölümü ülke çapında ortalama yüzde 16.0 reyting elde etti.

Dizi ayrıca 20-49 yaş arası izleyiciler arasında ortalama yüzde 6,5 reyting elde ederek hafta boyunca en çok izlenen program oldu.

Diğer tarafta Taxi Driver 2 ile aynı zamanda yayınlanan ve bitişine sadece bir bölümü kalan Kokdu: Season of Deity, dizi finali öncesinde ülke çapında ortalama yüzde 1,3 ile hafif bir düşüş yaşadı.

tvN’in yeni draması Pandora: Beneath the Paradise üçüncü bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 3,9 izlenme oranına gerilerken, JTBC’nin Divorce Attorney Shin dizisi beşinci bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 5,7 izlenme oranına düştü.

Son olarak, KBS 2TV’nin Three Bold Siblings’i sondan bir önceki bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 24.8 reyting elde etti.

kaynak: soompi

Exit mobile version