BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Taxi Driver 2 reytinglerde rekor kırarak diğer dizileri geride bıraktı

1 dakika okuma süresi

SBS‘in “Taxi Driver 2” dizisi sekizinci bölümüyle tüm zamanların en yüksek izlenme oranına ulaşırken diğer diziler düşüşe geçti.

Sevilen dizi, 18 Mart’ta sezonun ikinci yarısına hazırlanırken izlenme oranlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Nielsen Kore’ye göre, dizinin sekizinci bölümü ülke çapında ortalama yüzde 16.0 reyting elde etti.

Dizi ayrıca 20-49 yaş arası izleyiciler arasında ortalama yüzde 6,5 reyting elde ederek hafta boyunca en çok izlenen program oldu.

Diğer tarafta Taxi Driver 2 ile aynı zamanda yayınlanan ve bitişine sadece bir bölümü kalan Kokdu: Season of Deity, dizi finali öncesinde ülke çapında ortalama yüzde 1,3 ile hafif bir düşüş yaşadı.

tvN’in yeni draması Pandora: Beneath the Paradise üçüncü bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 3,9 izlenme oranına gerilerken, JTBC’nin Divorce Attorney Shin dizisi beşinci bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 5,7 izlenme oranına düştü.

Son olarak, KBS 2TV’nin Three Bold Siblings’i sondan bir önceki bölümüyle ülke çapında ortalama yüzde 24.8 reyting elde etti.

kaynak: soompiİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…
×
HaberK-DramaListeler

2023 yılının en popüler 8 Kore dizisi

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.