BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Stray Kids Felix, düzenli bağışları sayesinde “Save The Children” derneğinin Onur Kulübü’ne Seçildi

1 dakika okuma süresi
stray kids felix save the children onur kulübü

Stray Kids grubundan Felix, Save the Children derneğinin Onur Kulübü’nün bir üyesi olarak açıklandı!

Uluslararası sivil toplum kuruluşu Save the Children, 7 Mart’ta Felix’in düzenli bağışlarından dolayı Onur Kulübü üyesi olarak atandığını duyurdu.

Bir bağışçı, en az 30 milyon won (yaklaşık 23.100 $) bağış yapmışsa veya üç yıl içinde en az 30 milyon won bağış yapmayı taahhüt etmişse Save the Children’ın Onur Kulübü üyesi olarak atanır. Onur Kulübü üyelerine bireysel bağış danışmanlığı, bağış projeleri hakkında raporlar, eğitim programları, ilgili gönüllü faaliyetler ve daha fazlası sağlanmaktadır.

Felix ilk olarak Haziran 2020’de bir bileklik kampanyası aracılığıyla Save the Children’a katıldı ve aynı yılın 15 Eylül’ünde doğum günü için sürekli bir bağış başlattı ve bağış sertifikasını açıkladı. Yakın zamanda, Save the Children’ın düşük gelirli ailelerin çocuklarına yemek sağlayan kampanyasını da desteklemeye başladı.

Felix, “Tüm çocukların bu fırsatlara sahip olma hakkını hak ettiğini düşünüyorum. STAY (Stray Kids’in hayran kulübü) bana güç verdiği gibi, ben de ihtiyacı olan çocuklara biraz sevgi ve umut vermek istedim.”

“Hayranlarımdan çok fazla sevgi gördüğüm ve bu sevgiyi ihtiyacı olan çocuklarla paylaşmak istediğimi hissettiğim için tekrarlayan bağışlara başladım. Birçok hayranım ifadelerime, eylemlerime ve müziğime dikkat ediyor ve onlardan etkileniyor, bu yüzden her zaman küçük de olsa topluma faydalı bir şeyler yapmak istediğimi düşündüm. Onur Kulübü’nün bir üyesi olarak Save the Children’ın faaliyetlerine daha fazla önem verirken çocuklara destek olabileceğim için çok mutluyum. Daha fazla insan bana katılırsa mutluluğumun ve önemimin katlanacağını düşünüyorum.”

Felix, 2018 yılında Stray Kids’in bir üyesi olarak çıkış yaptı ve kısa bir süre önce de World Vision aracılığıyla Türkiye/Suriye deprem yardım çalışmalarına destek olmak için 50 milyon won (yaklaşık 38.500 $) bağışta bulunmuştu.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

  İlgili İçerikler
  HaberK-Fandom Özel

  Dokdo ve Barış

  3 dakika okuma süresi
  Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
  HaberK-Pop

  Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

  1 dakika okuma süresi
  Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
  HaberK-Drama

  Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

  2 dakika okuma süresi
  tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

  Giriş yap

  Kayıt ol

  Şifre sıfırla

  Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.