Site icon K Fandom

Starship, WJSN’dan Luda ve Dawon’un ajansla yollarını ayırmalarına rağmen hala grubun üyesi olduklarını açıkladı

Luda ve Dawon‘un Starship Entertainment ile olan sözleşmeleri sona ermiş olsa da, ajans hala WJSN’nun bir parçası olduklarını açıkladı.

13 Mart’ta WJSN‘dan Soobin Han Moon Chul TV” adlı YouTube kanalının canlı yayınına konuk oldu. Yayın sırasında, programın sunucusu ve trafik kazaları konusunda uzman bir avukat olan Han Moon Chul, Soobin’e WJSN’nun şu anda dokuz üyesi olup olmadığını sordu. Soobin kesin bir dille “Hayır, hala 10 üyeyiz.” yanıtını verdi. “Biz her zaman 10 kişiydik.” diye de ekledi.

Soobin’in yorumlarına ek olarak, WJSN’nun ajansı Starship Entertainment “Luda ve Dawon WJSN’dan ayrılmadı.” açıklamasını paylaştı.

Bu ayın başlarında Starship Entertainment, WJSN‘nun sekiz üyesinin (Exy, Seola, Bona, Soobin, Eunseo, Yeoreum, Dayoung, Yeonjung) ajansla olan sözleşmelerini yenilediğini, Luda ve Dawon‘un ise sözleşmelerini yenilememeye karar verdiklerini duyurmuştu. Ayrıca, WJSN’nun üç Çinli üyesi Xuan Yi, Cheng Xiao ve 2018’den bu yana grupla promosyon yapmayan Yuehua Entertainment’tan Mei Qi‘nin sözleşmeleri de otomatik olarak sona ermişti.

kaynak

Exit mobile version