BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

Starship, WJSN’dan Luda ve Dawon’un ajansla yollarını ayırmalarına rağmen hala grubun üyesi olduklarını açıkladı

1 dakika okuma süresi

Luda ve Dawon‘un Starship Entertainment ile olan sözleşmeleri sona ermiş olsa da, ajans hala WJSN’nun bir parçası olduklarını açıkladı.

13 Mart’ta WJSN‘dan Soobin Han Moon Chul TV” adlı YouTube kanalının canlı yayınına konuk oldu. Yayın sırasında, programın sunucusu ve trafik kazaları konusunda uzman bir avukat olan Han Moon Chul, Soobin’e WJSN’nun şu anda dokuz üyesi olup olmadığını sordu. Soobin kesin bir dille “Hayır, hala 10 üyeyiz.” yanıtını verdi. “Biz her zaman 10 kişiydik.” diye de ekledi.

Soobin’in yorumlarına ek olarak, WJSN’nun ajansı Starship Entertainment “Luda ve Dawon WJSN’dan ayrılmadı.” açıklamasını paylaştı.

Bu ayın başlarında Starship Entertainment, WJSN‘nun sekiz üyesinin (Exy, Seola, Bona, Soobin, Eunseo, Yeoreum, Dayoung, Yeonjung) ajansla olan sözleşmelerini yenilediğini, Luda ve Dawon‘un ise sözleşmelerini yenilememeye karar verdiklerini duyurmuştu. Ayrıca, WJSN’nun üç Çinli üyesi Xuan Yi, Cheng Xiao ve 2018’den bu yana grupla promosyon yapmayan Yuehua Entertainment’tan Mei Qi‘nin sözleşmeleri de otomatik olarak sona ermişti.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.