BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Song Duk Ho, asker kaçağı olduğu hakkında çıkan söylentiler için özür diledi + yaklaşan dramadan çekildi

1 dakika okuma süresi
song duk ho asker kaçağı

Oyuncu Song Duk Ho, askerlik görevinden kaçtığını itiraf etti.

31 Ocak’ta, sektördeki uzmanlar, aktör Song Duk Ho’nun askerlik hizmetiyle ilgili bir sorun nedeniyle kısa süre önce kadrosuna katıldığı yeni drama “Beneficial Fraud“dan aceleyle çekildiğini paylaştı.

Haberle ilgili olarak Song Duk Ho’nun ajansı Bistus Entertainment resmi bir açıklama paylaştı ve aktörün asker kaçağı olduğunu doğruladı. Açıklamada, “Song Duk Ho geçen yılın yaz aylarında askere gitmesini ertelemek için internette bilgi arıyordu. Bir kişinin blogu aracılığıyla danışmanlık aldıktan sonra yanlış bir karar verdi ve ilk hedefi olan askereliği ertelemek yerine yasa dışı bir şekilde kamu hizmeti çalışanı olarak 4. sınıf (aktif olmayan görev) askeri değerlendirmesi aldı.”

Kurum ayrıca, “Song Duk Ho şu anda bir polis soruşturmasından geçmektedir ve kalan savcılık soruşturmalarına da özenle katılacaktır. Bu olayı derinlemesine düşünüyor ve hayal kırıklığına uğrayan pek çok kişiden içtenlikle özür diliyoruz” şeklinde bir açıklama yaptı.

“Beneficial Fraud”un yapımcı şirketi Studio Dragon’dan bir kaynak ise şu açıklamayı yaptı: “Song Duk Ho’nun rolüne geçmesi için oyuncu seçimleri devam ediyor ve programda herhangi bir aksama söz konusu değil.” Drama, empatiden yoksun bir dolandırıcı ile doğası gereği aşırı empatik olan bir avukatın, kötülükle savaşmak için beklenmedik bir ittifak kurmak üzere bir araya gelmelerinin intikam öyküsünü anlatıyor.

Song Duk Ho, 2018 yılında 28 yaşındayken “Burning” filmiyle çıkış yapmıştı ve aktif olarak büyük ve küçük ekranlarda yer almıştı. “Hospital Playlist”, “Taxi Driver”, “D.P.” ve “Missing: The Other Side 2” gibi çeşitli dizilerde de oynamıştı.

kaynak: soompi


222 gönderi

Yazar bilgisi
Çok konuşur, çok çevirir^^
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.