BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SM, EXO’dan Suho Hakkında Çıkan Söylentileri Yalanladı ve Yasal İşlem Başlatacak

2 dakika okuma süresi

SM Entertainment, EXO‘dan Suho hakkında son zamanlarda yapılan bir dizi Instagram paylaşımından kaynaklanan söylentileri kesin bir dille yalanladı.

23 Şubat’ta bir stilist (“A” olarak anılacaktır) Instagram hikâyelerinde isimsiz bir ünlüyü birçok pahalı marka spor ayakkabısını iade etmemekle suçlayan birkaç paylaşım yaptı. En iyi idol gruplarıyla çalıştığı bilinen stilist, söz konusu spor ayakkabıları iade etmemeleri halinde yıldızın adını açıklamakla da tehdit etti.

Çeşitli spor ayakkabı çiftlerinin fotoğraflarını paylaşan stilist, “Tek bir tanesini bile es geçmeden hepsini geri gönder. Bıktım usandım; onları geri vermemenin sebebi ne? Kendi paranla al onları… Son birkaç gündür hazırlık yapıyorum ve gerçekten o kadar çok aldın ki… İade edeceğini söyleyeli altı ay oldu, peki ne zaman geri vereceksin? Ayrıca [bu konu hakkında] Instagram’da bunları yazmaktan nefret ediyorum, bu yüzden gerçek adını açıklamadan önce bu sorunu çöz.

Stilist şöyle devam etti: “Sahte bir hayat yaşamayı bırak ve başkalarına karşı dikkatli ol. Etrafımdaki insanlarla görüşmeyi bırak ve ihtiyacın olan şeyleri kendi paranla al. Çok paran var, lütfen biraz da kendi paranı kullan… Sanırım [burada paylaştıklarım] dışında 300’den fazla çift var. Gerçekten, nazikmiş gibi davranmayı ve yalan söylemeyi bırakıp biraz insanlık öğren… onları geri vereceğini söyledin, bu yüzden bu işi hallet. Bunların hepsini kendi paramla aldım.”

Kendisine bir özür yazısı yazdırsam mı diye çok düşünüyorum” diye ekleyen stilist, “Beni bir kez daha kızdırırsan, insanlara her şeyi anlatırım” diye uyardı.

İnternette söz konusu ünlünün Suho olduğuna dair spekülasyonlar artmaya başlayınca, SM Entertainment 24 Şubat’ta söylentileri yalanlayan ve yasal yollara başvurmayı planladıklarını duyuran sert bir açıklamayla yanıt verdi.

SM Entertainment’ın açıklamasının tamamı aşağıdaki gibidir:

Şu anda internette yayılan ve Suho ile ilgili olduğu iddia edilen gönderi tamamen asılsızdır ve Suho ile hiçbir ilgisi olmayan açık bir yalandır.

Sanatçımızı kötü niyetlerle zan altında bırakabilecek bir gönderinin oluşturulmasıyla ilgili olarak, şu anda yasal bir temsilci aracılığıyla iftira ve hakaret davası açmaya hazırlanma sürecindeyiz ve ayrıca ilgili söylentilerin düşüncesizce yayılmasına karşı güçlü yasal işlem başlatacağız.

kaynak


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.