BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SM Entertainment’in yeni erkek grubu RIIZE resmi fandom adını değiştiriyor

1 dakika okuma süresi

SM Entertainment’ın son erkek grubu RIIZE resmi hayran grubu adını değiştirecek.

İlk olarak 4 Eylül’de RIIZE, “RIIZING DAY: RIIZE Premiere” adlı ilk gösterileri sırasında fan kulüplerinin adını “SUNZ” olarak duyurmuştu.

Ancak, 6 Eylül’de SM Entertainment hayranlarını “SUNZ” isminin potansiyel olumsuz çağrışımlarının farkına vardıkları konusunda bilgilendirdi. Gelecekte hayran kulüp adının olumsuz yorumlanmasını önlemek için, RIIZE‘in fandom adını “BRIIZE” olarak değiştirmeye karar verdiler.

Açıklamanın tamamı aşağıdaki gibidir:

Merhaba.

İlk çıkışlarında RIIZE‘ye desteklerini gösteren tüm hayranlarımıza içtenlikle teşekkür ederiz.

Sizlerin yoğun desteğiyle RIIZE, 4 Eylül’deki çıkış tarihinde, yolculuklarında kendilerine eşlik edecek olan resmi hayran kulübü ismini açıkladı.

Başlangıçta hayran kulübünün adını hayranlardan en çok oyu alan “SUNZ” olarak duyurmuştuk, ancak daha sonra hayranların “SUNZ“ın olumsuz anlamlara gelebileceği ve hayranların RIIZE ile birlikte büyümesini temsil eden “SUNZ“ın olumlu anlamını istemeden de olsa bozabileceği yönünde endişeleri olduğunu öğrendik.

Amacımız RIIZE‘yi destekleyen tüm taraftarlara olumlu bir anlam taşıyan ve [RIIZE ve hayranlarının] birlikte büyümesini temsil eden bir isim vermek olduğu için, hayran kulübünün adını en çok oy alan ikinci seçenek olan ‘BRIIZE‘ olarak değiştirdik. Bu değişikliğe gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

RIIZE‘nin resmi hayran kulübü ‘BRIIZE‘ hizmeti 12 Eylül (Salı) itibariyle başlayacaktır. Resmi hayran kulübü aracılığıyla RIIZE‘nin etkinliklerinden haberdar olacaksınız, bu yüzden lütfen RIIZE‘nin resmi hayran kulübü ‘BRIIZE‘e yoğun ilgi gösterin.

Teşekkürler.

Kaynakİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.