BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SM Entertainment Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için 200 Milyon Won bağışladı

1 dakika okuma süresi

SM Entertainment 13 Şubat’ta Hope Bridge Ulusal Afet Yardım Derneği aracılığıyla 200 milyon won (2.960.446,63 Türk Lirası) bağışta bulundu. Bağış, Türkiye ve Suriye‘de deprem yardım malzemelerini temin etmek ve etkilenen bölgeleri yeniden inşa etmek için kullanılacak.

SM’in eş CEO’ları Lee Seong-soo ve Tak Young-joon yaptıkları bağışla ilgili şunları söyledi: “Ailesini ve evini bir anda kaybeden herkese taziyelerimi iletmek isterim. SM yaraları sarma sürecinde küçük de olsa katkıda bulunmak istiyor.

Türkiye ve Suriye’de de çok sayıda Hallyu hayranı olduğu biliniyor. Özellikle Türkiye’de SM Entertainment’a bağlı bir sanatçı yeni bir şarkı çıkardığı zaman ülkenin iTunes listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Ayrıca SM’e bağlı NCT grubu üyeleri Doyoung ve Haechan da Türkiye ve Suriye depremzedelerine yardımda bulunmak için şahsi olarak 100’er Milyon Won (1.480.339,32 Türk Lirası) bağış yaptılar.

kaynak: newsis


316 gönderi

Yazar bilgisi
Kore magazin içerikleri çeviriyorum.
Makale

İlgili İçerikler
HaberK-Fandom Özel

Dokdo ve Barış

3 dakika okuma süresi
Türkiye ile Kore arasındaki ilişkiler siyasi, kültürel ve ekonomik açıdan oldukça iyi durumdadır.Kültür, coğrafya ve inanç alanlarındaki mesafelere rağmen, Türkiye’nin Kore Savaşı…
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.