BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Pop

SHINee’den Key’in Şubat Ayında Repack Albümle Geri Dönüş Yapacağı Doğrulandı

1 dakika okuma süresi

SHINee’den Key solo geri dönüşü için hazırlanıyor!

17 Ocak tarihinde SPOTV News Key’in Şubat ayında repack bir albümle solo geri dönüş yapacağını bildirdi. Habere yanıt olarak SM Entertainment’tan bir temsilci şu açıklamayı yaptı: “Key Şubat ayında yayınlamak üzere ikinci tam uzunlukta repack albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Lütfen dört gözle bekleyin.”

Bu, Key’in Ağustos ayında ikinci stüdyo albümü “Gasoline “ın yayınlanmasından bu yana yaklaşık altı ay sonra ilk solo geri dönüşü olacak.

Key’in geniş müzik yelpazesini gözler önüne seren “Gasoline” albümü yayınlandıktan sonra en az 23 farklı bölgede iTunes Top Albums listelerinde zirveye yerleşti. Son albümünün başarısının ardından, Key’in yeniden paketlenen yeni albümünde başka ne gibi sürprizler sunacağı konusunda beklentiler yüksek.

Key şu anda MBC’nin “Home Alone” (“I Live Alone”) ve tvN’in “Amazing Saturday” gibi varyete programlarında da aktif olarak yer almaktadır.

Key’in solo geri dönüşü için heyecanlı mısınız?

kaynak: soompiİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.