BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
Haber

BTS’den Suga Valentino’nun Marka Elçisi Oldu

1 dakika okuma süresi

BTS’den Suga resmi olarak Valentino’nun yeni yüzü oldu!

Lüks İtalyan moda evi 17 Ocak’ta Suga’nın, “Di.Vas” (“Farklı Değerler” anlamına gelen bir kelime oyunu) olarak adlandırdığı marka elçileri listesine en son eklenen isim olarak seçildiğini duyurdu.

Valentino kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli Suga için “çok yönlü bir sanatçı; bir yorumcu ve kendini enerji ve özgünlükle ifade etmek için yeteneğini ve işini kullanıyor. DI.VA.s referanslarının temsil ettiği her şeyi mükemmel bir şekilde somutlaştırıyor: çeşitlilik, kapsayıcılık, yaratıcılık ve tutku.” sözlerini kullandı.

Maison Valentino Essentials kampanyasının başrolünde yer alacak olan Suga, “Herkesin farklı hayalleri ve kendi bireysel değerleri var. Maison Valentino ve kreatif direktör Pierpaolo Piccioli, benim de inandığım bu tür çeşitliliği her zaman desteklemiştir.” dedi.

Sözlerine “Valentino Di.Vas olmayı bir sevinç olarak görüyorum ve Maison Valentino Essentials kampanyasının bir parçası olabilmekten içtenlikle mutluluk duyuyorum.” diyerek devam etti.

Valentino’nun twitter paylaşımına buradan bakabilirsiniz.

kaynak: soompiİlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.