BETAK-Pop grupları profil arşivimiz yayında! K-Fandom Sanatçı Arşivi
HaberK-Drama

Shin Seung Ho, Han Ji Eun, Jun So Min yeni gizem ve gerilim filmi için onaylandı

1 dakika okuma süresi

Shin Seung Ho, Han Ji Eun, Jun So Min ve daha fazlası yeni bir filmde birlikte rol alacak!

“Only God Knows Everything”, 13 yıl önce kaybolan annesinin ölümüyle ilgili şok edici bir itiraf aldıktan sonra ikileme düşen ve olayın arkasında saklı büyük bir sırrı ortaya çıkaran yeni atanmış bir rahibin hikayesini anlatan gizemli bir gerilim filmi.

“Alchemy of Souls” serisi, “Weak Hero Class 1” ve “D.P.” ile göz dolduran Shin Seung Ho, “Only God Knows Everything” ile beyaz perdeye geri dönüş yapacak. Shin Seung Ho, şok edici bir itirafla annesinin ölümünü öğrendikten sonra ıstırap çeken genç bir rahip olan Do Woon rolünü üstlenecek.

“Melo Is My Nature” ve “Kkondae Intern” dizilerinde rol alan Han Ji Eun, gizemli kaybolma vakalarını araştıran bir cinayet masası dedektifi olan Ju Young’ı canlandıracak.

“The Night Owl”, “The Policeman’s Lineage” ve “Parasite” gibi filmlerde rol alan Park Myung Hoon, tuhaf ve vahşi bir şaman olan Kwang Woon rolünü canlandıracak.

Filmler, diziler ve varyete programları dahil olmak üzere çeşitli alanlarda çok yönlü yeteneklerini sergileyen Jun So Min, sözde dine derinden bağlı Su Yeon’a dönüşecek.

Buna ek olarak, Yoo Sung Joo, Lee Joong Ok ve Nam Joong Kyu gibi sağlam oyunculuk becerilerine sahip daha fazla oyuncu hikayeye heyecan katmak için kadroya katıldı.

Kesinleşen oyuncu kadrosuyla birlikte prodüksiyon 3 Mart’ta başladı.İlgili İçerikler
HaberK-Pop

Lee Je Hoon, İskemik Kolit Teşhisi ile Ameliyat Oldu

1 dakika okuma süresi
Lee Je Hoon, 1 Ekim gecesi şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İskemik kolit teşhisi konulan oyuncu, 2 Ekim sabahı erken saatlerde…
HaberK-Drama

Twinkling Watermelon: 1995'e Giden Bir Müzik Macerası

2 dakika okuma süresi
tvN’in “Twinkling Watermelon” dizisi tanıtımdan önce yeni fotoğraflarını yayınladı! “Twinkling Watermelon“, müzik yeteneğiyle doğan bir CODA (sağır bir yetişkinin çocuğu) öğrencisinin, şüpheli…
HaberK-Pop

KINGDOM'ın Tartışmalı Albüm Tasarımı Nedeniyle Ajans Özür Diledi

1 dakika okuma süresi
KINGDOM‘un ajansı GF Entertainment, KINGDOM‘un yedinci mini albümünün kapak tasarımıyla ilgili tartışmaların ardından resmi bir özür yayınladı. Başlangıçta 21 Eylül’de ön siparişe…

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.